перейти на головну сторінку порталу
знайти
Головна сторінка Відділ освіти Новини Форум      
 

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників 28.10.2020

Набуло чинності нове положення про дистанційну освіту 19.10.2020

Відмінник освіти 02.10.2020

Освітян району привітали з професійним святом 02.10.2020

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого 01.10.2020

З Днем працівників освіти! 01.10.2020

З Днем бібліотекаря! 29.09.2020

Грант для студентів і абітурієнтів району (соц. програма Scholarship) 28.09.2020

З Днем працівників закладів дошкільної освіти! 25.09.2020

З Днем фізичної культури та спорту України! 10.09.2020

З Днем знань! 31.08.2020

Відбулась конференція педагогічних працівників району 28.08.2020

З Днем незалежності України! 22.08.2020

23 серпня - День Прапора України! 22.08.2020


Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія  Відділ освіти та молоді Мережа навчальних закладів Оголошення
Реформи в освіті
Очищення влади
Дебюрократизація освітньої сфери
Організація навчально-виховного процесу
Олімпіади, конкурси, турніри
ЗНО
Публікації у фахових виданнях
Електронна черга ДНЗ
КУ "Інклюзивно-ресурсний центр"
Оздоровлення
Вакансії
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупціїї
Громадська рада
Відділ освіти та молоді звітує
Правовий всеобуч
Відповідальність починається з мене
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


 

Організація харчування в закладах освіти району

    На виконання Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» №928-УІІІ від 25.12.2015 р. та Закону України№911-УІІІ від 24.12.2015 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» , Закону України «Про загальну середню освіту» (Відомості Верховної Ради України 1999 р. №28 ст.230; 2014 р. №30, ст..101),законів України «Про освіту», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних закладах» та з метою правильної організації харчування школярів, упорядкування роботи харчоблоку у відділі освіти та молоді видано наказ від 12 січня 2016 року № 21-од "Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів І, І-ІІ, І- ІІІ ступенів Іваничівського району в ІІ семестрі 2015-2016 н. р."
    Керівників навчальних закладів зобов'язано:
    - організувати за кошти органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади харчування учнів 1-4 кл. із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, учнів 1-11 класів, батьки яких мобілізовані, загинули або поранені під час проведення антитерористичної операції, громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території з розрахунку 5 грн. на одну дитину вдень
    - організувати харчування дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування 1-11 кл. з розрахунку 7.00 грн. на одну дитину вдень
    - організувати харчування учнів 1-4 кл. загальноосвітніх закладів І ступеня із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» з розрахунку 3.50 грн. на одну дитину вдень
    - харчування учнів 1-4 кл. з малозабезпечених сімей здійснювати тільки за довідками управління соціального захисту населення для осіб, яким призначено державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації та рішень суду, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах відповідно до посвідчення дитини інваліда, витягу із протоколу обласної ПМПК, учні 1-11 класів, батьки яких мобілізовані, загинули або поранені під час проведення антитерористичної операції, громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території - документи, що посвідчують факт мобілізації, демобілізації , переміщення із тимчасово окупованої території
    - подавати у відділ освіти виписки з наказів про харчування дітей пільгової категорії, в яких чітко зазначати номер та дату видачі довідки, виданої управління соціального захисту населення та нести повну відповідальність за дотримання вимог терміну дії.
    - наказом у школі призначити відповідального за організацію харчування дітей з числа дирекції школи, педагога організатора або практичного психолога.
    - у разі хвороби кухаря передбачити заміну із числа працівників школи, які є в резерві і мають медичний огляд з метою організації безперервного харчування учнів. Для цього організувати наявність необхідних документів у новопризначеної особи для роботи кухарем. Підготувати необхідний наказ у школі.
    - відпрацювати режим і графіки харчування учнів пільгових категорій та дітей, які харчуються за кошти батьків, затвердити наказом.

- безоплатне харчування учнів здійснювати тільки в робочі дні. У разі відсутності учнів під час навчання компенсації за харчування не проводити.

- харчування здійснювати за перспективним, щоденним меню та щоденним меню-розкладом, використовуючи технологічні калькуляційні картки приготування страв.
    - встановити постійний контроль за дотриманням перспективного меню, щоденного меню, натуральних норм харчування учнів, технологією приготування страв та веденням відповідної документації.
    - організувати щодене письмове, поіменне (за списком) інформування відповідальними за харчування дітей пільгових категорій кухарів про присутніх та відсутніх дітей.
    - продукти харчування та продовольчу сировину отримувати за накладними та сертифікатами відповідності, якості, деклараціями виробників на кожен вид товару, який постачається.
    - бракераж сирої продукції здійснювати кухарем, медпрацівником, готової продукції - черговим учителем чи відповідальним за харчування, згідно Тимчасового Положення "Про порядок проведення бракеражу готових страв, кулінарних та борошняних виробів в школах". - у разі невчасного завезення продуктів кухарю дозволяється робити заміну страв з переліку, який надається перспективним меню.
    - вважати обов'язковими у школі наступні документи:
- накладні на отримані продукти;
- технологічні калькуляційні картки;
- перспективне меню;
- щоденне меню;
- щоденне меню- розкладку;
- бракеражні журнали;
- складську книгу;
- журнал обліку дітей;
- місячний звіт.
    - щотижня аналізувати і узагальнювати, усувати недоліки, пов"язані з харчуванням дітей.
     - 20-25 числа поточного місяця здавати звіти щодо харчування в бухгалтерію відділу освіти та молоді. Здавати звіти про харчування учнів за кошти батьків за формою (кількість учнів, перелік страв, ціна, загальна сума).
    - працівники, пов'язані з організацією харчування дітей, повинні проходити обов'язкові медичні огляди відповідно до чинного законодавства.
    - дотримуватись постійного дезинфекційного режиму в процесі обробки посуду, кухонного обладнання, предметів вжитку та рук. Застосовувати розчини відповідно до вимог діючих санітарних норм і правил.
    - відшкодовувати витрати за використану електроенергію, воду, оплату праці кухарям на організацію харчування дітей. (таблиця №2)
     - харчування дітей, які не підлягають безоплатному харчуванню у загальноосвітніх навчальних закладах (кошти батьків), здійснювати за готівку з обов'язковою здачею грошей на р/р 35422201046021 МФО 803014 ЄДРПОУ 02141756 згідно графіка:
    Дано доручення бухгалтерам Вакулюку В.М., Редьці С.В.:
1) Забезпечити ведення відповідної документації та своєчасної оплати рахунків за продукти харчування відповідно до укладених угод та накладних.
2) вчасно підраховувати потребу у продуктах відповідно до перспективного меню, калькуляції та залишків продуктів.
3) щомісячно контролювати і аналізувати використання коштів на харчування дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, учнів 1-4 кл. із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, учнів 1-11 класів, батьки яких мобілізовані, загинули або поранені під час проведення антитерористичної операції, громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території.
4.) відповідно підрахунків бухгалтерії робити замовлення на продукти харчування та продовольчу сировину у постачальників та приватних підприємців.
    Зобовязано методиста райметодкабінету Мокієць С. О
    1)забезпечити прийом документів на харчування дітей пільгових категорій (виписки з наказів та підтверджуючі документи на дітей пільгових категорій).
    2) систематично перевіряти організацію та здійснення харчування учнів у закладах освіти району.

 


28.01.2016 15:58
Останні новини

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

індексний малюнок

Сьогодні, 28 жовтня виповнюється 76 років з часу визволення України від фашистських загарбників

28.10.2020 14:32

Набуло чинності нове положення про дистанційну освіту

індексний малюнок

Документ визначає механізм забезпечення здобуття середньої освіти за дистанційною формою

19.10.2020 11:15

Відмінник освіти

індексний малюнок

Щиро вітаємо!

02.10.2020 15:45

Освітян району привітали з професійним святом

індексний малюнок

2 жовтня 2020 року в РДА привітали освітян району

02.10.2020 14:37

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого

індексний малюнок

Міністерством освіти затверджений Календарний план проведення зовнішнього оцінювання

01.10.2020 12:59

З Днем працівників освіти!

індексний малюнок

Шановні освітяни!

01.10.2020 12:40

З Днем бібліотекаря!

індексний малюнок

Шановні бібліотекарі!

29.09.2020 16:24

Грант для студентів і абітурієнтів району (соц. програма Scholarship)

індексний малюнок

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Іваничівського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship

28.09.2020 09:34

З Днем працівників закладів дошкільної освіти!

індексний малюнок

Прийміть наші щирі вітання з професійним святом Днем дошкілля!

25.09.2020 11:50

З Днем фізичної культури та спорту України!

індексний малюнок

Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту, фахівці галузі фізичної культури та спорту і поціновувачі здорового способу життя!

10.09.2020 10:01
Архів: 2013 | 2012